Vyhľadať
Generic filters
Filtrovať podľa Typu
Články
Stránky
Filter by Kategórie
Aktuality AiCES
Ekoturistika
Gastro & Ubytovanie
Kultúra
Meet the Locals
ObjavUdržateľnéSlovensko
Odporúčame
Projekty
Regionálne špeciality
Remeslo
ObjavUdržateľnéSlovenskoČesko-slovenská spolupráca #ObjavUdržateľnéSlovensko ocenená národnou značkou Slovenska

Česko-slovenská spolupráca #ObjavUdržateľnéSlovensko ocenená národnou značkou Slovenska

Projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko, ktorý vznikol vďaka spolupráci spoločnosti EKOTEMA a AiCES sa teší záštite značky Dobrý nápad Slovensko

Značka Slovensko: jednotná vizuálna identita štátnej správy, koherencia vládnych politík a potreba systémového riešenia jednotnej prezentácie SR v zahraničí v budúcnosti,“ uvádza oficiálny portál mzv.sk. Pod touto značkou budú môcť vychádzať aj nové články a výstupy projektu #ObjavUdržateľnéSlovensko.

Česko-slovenský projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko dostal „zelenú“ na používanie značky Slovensko

Komunikačný slogan znie: GOOD IDEA SLOVAKIA – DOBRÝ NÁPAD SLOVENSKO
„Na Slovensku sú ľudia naučení tvrdo pracovať, sú húževnatí. Možno sa nevieme niekedy predať, možno máme malé ambície, ale tak tvrdo a poctivo pracovať, ako vedia ľudia na Slovensku, vedia ľudia v máloktorej krajine na svete,“ uviedol bývalý prezident Slovenska Andrej Kiska k procesu budovania značky Slovensko pre BrandingSlovenska.com, 2015.

#ObjavUdržateľnéSlovensko – Dobrý nápad Slovensko

Česko-slovenský projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko získal exkluzívnu licenciu na propagáciu oficiálnej značky Slovensko a používanie ochrannej známky.
„Byť súčasťou oficiálneho slovenského brandingu je pre nás veľká česť a zároveň záväzok. Slovensko má čo ponúknuť a my túto skutočnosť chceme potvrdiť našou prácou. Podpora udržateľného rozvoja a šetrný cestovný ruch sú významné príležitosti, ktoré v rámci nášho projektu budujeme a vďaka tejto záštite od Ministerstva zahraničných vecí SR budeme môcť posilniť túto značku aj o našu pridanú hodnotu,“ uvádza k novému partnerstvu spoluautor projektu #ObjavUdržateľnéSlovensko Lukáš Žaludek.

,,Iniciatíva turistických informačných centier zbierať a spracovávať lokálne informácie prostredníctvom článkov z šetrného cestovného ruchu pomáha kreovať nielen projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko, ale i napĺňať národný komunikačný slogan „Dobrý nápad Slovensko“,ktorý pri svojej prezentácii máme právo používať,“ zdôraznila prezidentka AiCES Ivona Fraňová.

 

                                                         

Projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko sa rozvíja pod záštitou Ministerstva životného prostredia SR
Rastislav Hudechttps://aices.sk/
Ing. Rastislav Hudec, člen správnej rady AiCES Asociácia informačných centier Slovenska je záujmové občianske združenie, ktoré zastrešuje v súčasnosti viac ako 55 turistických informačných centier na Slovensku.

- REKLAMNÁ PLOCHA -

3 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- REKLAMNÁ PLOCHA -

Odporúčané články

Ekotrasa Gemerská zelená cesta

V našom ďalšom článku zameranom na tému #ObjavUdržateľnéSlovensko vám predstavíme projekt Gemerské zelené cesty. Konkrétne pôjde o náučnú ekotrasu, ktorú nájdete na Gemeri v Revúcej. Náučná ekotrasa Gemerská zelená cesta Základným predpokladom...

Mohlo by zaujať

- REKLAMNÁ PLOCHA -

Podobné články

- REKLAMNÁ PLOCHA -