Vyhľadať
Generic filters
Filtrovať podľa Typu
Články
Stránky
Filter by Kategórie
Aktuality AiCES
Ekoturistika
Gastro & Ubytovanie
Kultúra
Meet the Locals
ObjavUdržateľnéSlovensko
Odporúčame
Projekty
Regionálne špeciality
Remeslo
ObjavUdržateľnéSlovenskoČesko-slovenská spolupráca #ObjavUdržateľnéSlovensko ocenená národnou značkou Slovenska

Česko-slovenská spolupráca #ObjavUdržateľnéSlovensko ocenená národnou značkou Slovenska

Projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko, ktorý vznikol vďaka spolupráci spoločnosti EKOTEMA a AiCES sa teší záštite značky Dobrý nápad Slovensko

Značka Slovensko: jednotná vizuálna identita štátnej správy, koherencia vládnych politík a potreba systémového riešenia jednotnej prezentácie SR v zahraničí v budúcnosti,“ uvádza oficiálny portál mzv.sk. Pod touto značkou budú môcť vychádzať aj nové články a výstupy projektu #ObjavUdržateľnéSlovensko.

Česko-slovenský projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko dostal „zelenú“ na používanie značky Slovensko

Komunikačný slogan znie: GOOD IDEA SLOVAKIA – DOBRÝ NÁPAD SLOVENSKO
„Na Slovensku sú ľudia naučení tvrdo pracovať, sú húževnatí. Možno sa nevieme niekedy predať, možno máme malé ambície, ale tak tvrdo a poctivo pracovať, ako vedia ľudia na Slovensku, vedia ľudia v máloktorej krajine na svete,“ uviedol bývalý prezident Slovenska Andrej Kiska k procesu budovania značky Slovensko pre BrandingSlovenska.com, 2015.

#ObjavUdržateľnéSlovensko – Dobrý nápad Slovensko

Česko-slovenský projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko získal exkluzívnu licenciu na propagáciu oficiálnej značky Slovensko a používanie ochrannej známky.
„Byť súčasťou oficiálneho slovenského brandingu je pre nás veľká česť a zároveň záväzok. Slovensko má čo ponúknuť a my túto skutočnosť chceme potvrdiť našou prácou. Podpora udržateľného rozvoja a šetrný cestovný ruch sú významné príležitosti, ktoré v rámci nášho projektu budujeme a vďaka tejto záštite od Ministerstva zahraničných vecí SR budeme môcť posilniť túto značku aj o našu pridanú hodnotu,“ uvádza k novému partnerstvu spoluautor projektu #ObjavUdržateľnéSlovensko Lukáš Žaludek.

,,Iniciatíva turistických informačných centier zbierať a spracovávať lokálne informácie prostredníctvom článkov z šetrného cestovného ruchu pomáha kreovať nielen projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko, ale i napĺňať národný komunikačný slogan „Dobrý nápad Slovensko“,ktorý pri svojej prezentácii máme právo používať,“ zdôraznila prezidentka AiCES Ivona Fraňová.

 

                                                         

Projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko sa rozvíja pod záštitou Ministerstva životného prostredia SR
Rastislav Hudechttps://aices.sk/
Ing. Rastislav Hudec, člen správnej rady AiCES Asociácia informačných centier Slovenska je záujmové občianske združenie, ktoré zastrešuje v súčasnosti viac ako 55 turistických informačných centier na Slovensku.

- REKLAMNÁ PLOCHA -

3 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- REKLAMNÁ PLOCHA -

Odporúčané články

Poloniny lákajú sprístupneným areálom Grófskych chyžiek

Chystáte sa na výlet do Polonín? Navštívte sprístupnený areál Grófskych chyžiek pri Novej Sedlici. Vďaka reforme národných parkov už bude slúžiť na oddych, rekreáciu...

Mohlo by zaujať

- REKLAMNÁ PLOCHA -

Podobné články

- REKLAMNÁ PLOCHA -