Vyhľadať
Generic filters
Filtrovať podľa Typu
Články
Stránky
Filter by Kategórie
Aktuality AiCES
Ekoturistika
Gastro & Ubytovanie
Kultúra
Meet the Locals
ObjavUdržateľnéSlovensko
Odporúčame
Projekty
Regionálne špeciality
Remeslo
OdporúčameKonferencia Atraktívnejší vidiek II

Konferencia Atraktívnejší vidiek II

Dovoľujeme si Vám avizovať pripravované pokračovanie konferencie „Atraktívnejší vidiek II“, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 8. júna 2023 v Trenčíne v čase od 9:00 h do 13:00 h. Konferenciu organizuje Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (MPVR SR) v spolupráci so Združením miest a obcí Slovenska (ZMOS), Vidieckym parlamentom (VIPA) a Slovenskou poľnohospodárskou univerzitou v Nitre (SPU).

Cieľom konferencie bude poskytnúť informácie o aktuálnych výzvach Programu rozvoja vidieka (v pôsobnosti MPRV SR), inováciách v pôdohospodárstve a prehĺbenie medzisektorovej a medzirezortnej spolupráce v prospech rozvoja vidieka na Slovensku. Konferencia vytvorí priestor pre vzájomný dialóg, ktorý umožní formulovať najpotrebnejšie riešenia pre sociálno-ekonomický rozvoj vidieka.

Konferencia bude mať 2 nosné bloky:

  1. BLOK: Podpora rozvoja vidieka v oblasti manažmentu vôd (integrované vodné, pôdne a klimatické plánovanie), potenciál a riešenia obehovej bioekonomiky, problematika plytvania potravinami a zefektívnenie spolupráce obcí.
  2. BLOK: Ako sa zjednotiť pre rozvoj vidieka? Ako efektívnejšie spolupracovať? Ktoré sú najpotrebnejšie riešenia pre sociálno-ekonomický rozvoj vidieka?

Rezervujte si, prosím, uvedený termín konferencie v pracovnom kalendári. Predbežný program konferencie spolu s oficiálnou pozvánkou Vám pošleme do konca mája 2023.

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom online formulára: https://forms.gle/DuCziLK1RTwriW5y9

- REKLAMNÁ PLOCHA -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- REKLAMNÁ PLOCHA -

Odporúčané články

Konferencie Atraktívnejší vidiek

Konferencia je otvorená pre všetkých, ktorí chcú prispieť a podporovať „Atraktívnejší vidiek„ Orgány verejnej moci, akademické a výskumné a inovačné organizácie, stavovské organizácie, občianske združenia,...

Mohlo by zaujať

- REKLAMNÁ PLOCHA -

Podobné články

- REKLAMNÁ PLOCHA -