Vyhľadať
Generic filters
Filtrovať podľa Typu
Články
Stránky
Filter by Kategórie
Aktuality AiCES
Ekoturistika
Gastro & Ubytovanie
Kultúra
Meet the Locals
ObjavUdržateľnéSlovensko
Odporúčame
Projekty
Regionálne špeciality
Remeslo
RemesloKrmešáky, prírodné bylinkové mydlá z Liptova

Krmešáky, prírodné bylinkové mydlá z Liptova

Predstavujeme vám Krmešáky. Prírodné bylinkové kozmetické mydlá tvorené s láskou na Liptove

Ako by sa dalo opísať toto mydlo, teda klasický Krmešák? 100% prírodné zloženie, obsah výťažkov z byliniek, energeticky nenáročná remeselná výroba, úsporné ekologické balenie, osobitý nezameniteľný vzhľad … to sú Krmešáky – prírodné bylinkové kozmetické mydlá.

Vyrábané sú ohľaduplným spôsobom k prírodným surovinám a bylinkovým výťažkom v Havránke – malej útulnej výrobni neďaleko hrádze Liptovskej Mary, pod dohľadom Havránku – územia starobylých Keltov.

#ObjavUdržateľnéSlovensko

Bylinky používané na výrobu Krmešákov sú zbierané ručne na liptovských podhorských lúkach a záhonoch, sušené sú výhradne prirodzeným spôsobom v malej drevenej vetranej sušiarni a skladované tak, aby si v čo najväčšej miere zachovali svoje účinné látky a prírodné farbivá.

Krmešáky sú synonymom zdravia ľudskej pokožky a obrazom autenticity Liptova. Znamenajú úžitok pre zdravie človeka a zároveň vyjadrujú hlboký rešpekt k prírode … to všetko v obláčikoch hebkej, voňavej mydlovej peny.

Tip na tento zaujímavý remeselný výrobok sme dostali od kolegov z Informačného centra mesta Liptovský Mikuláš. Krmešáky si viete zakúpiť aj priamo v  infocentre, alebo na na oficiálnom webe.

Bližšie informácie o možnostiach trávenia voľného času v Liptovskom Mikuláši vám ochotne poskytnú v miestnom informačnom centre  alebo na www.mikulas.travel

Projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko sa rozvíja pod záštitou Ministerstva životného prostredia SR

Dobrý-nápad-Slovensko-ObjavUdržateľnéSlovensko

Rastislav Hudechttps://aices.sk/
Ing. Rastislav Hudec, člen správnej rady AiCES Asociácia informačných centier Slovenska je záujmové občianske združenie, ktoré zastrešuje v súčasnosti viac ako 55 turistických informačných centier na Slovensku.

- REKLAMNÁ PLOCHA -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- REKLAMNÁ PLOCHA -

Odporúčané články

Projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko získal záštitu ministra

Projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko získal záštitu ministra

Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky prevzalo záštitu nad projektom #ObjavUdržateľnéSlovensko Spoločný česko-slovenský projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko sa po novom bude rozvíjať pod záštitou Ministerstva životného prostredia SR. Len pred...

Mohlo by zaujať

- REKLAMNÁ PLOCHA -

Podobné články

- REKLAMNÁ PLOCHA -