Vyhľadať
Generic filters
Filtrovať podľa Typu
Články
Stránky
Filter by Kategórie
Ekoturistika
Gastro & Ubytovanie
Kultúra
ObjavUdržateľnéSlovensko
Odporúčame
Projekty
Regionálne špeciality
Remeslo
Gastro & UbytovanieUnikátny podnik Burina v Liptovskom Mikuláši

Unikátny podnik Burina v Liptovskom Mikuláši

Obľubujete čerstvosť a pestrosť na tanieri? Skúste zájsť do výnimočnej reštaurácie Burina v Liptovskom Mikuláši.

V reštaurácii si pochutnajú všetci, ktorí na tanieri obľubujú čerstvosť a pestrosť. Ako vegánska reštaurácia uprednostňujú ovocie a zeleninu od miestnych pestovateľov a jedlo poctivo pripravujú v otvorenej kuchyni.

Predstavujeme vám unikátny podnik Burina v Liptovskom Mikuláši

V podniku vedia, že skutočná kvalita jedla sa nehodnotí len príjemnými pocitmi za stolom, ale aj tým, čo spraví s vaším telom. Preto vám chcú pripraviť jedlo, na ktoré budete spomínať s radosťou a s chuťou si ho doprajete znova. Reštaurácia ponúka denné obedové menu a tiež aj niekoľko dobrôt v à la carte.

Predstavujeme vám unikátny podnik Burina v Liptovskom Mikuláši

Burina vegan residence and restaurant

Okrem výbornej reštaurácie si tu môžete oddýchnuť vo wellness či dokonca ubytovať sa. Podstatou vo wellness sú ekológia a liečenie. Wellness je vytvorený tak, aby bol blahodarný pre telo aj pre dušu. Vytvoril sa tu priestor, kde sa nepoužívajú prípravky, ktoré by mohli spôsobovať kožné či dýchacie ťažkosti. Podobná filozofia vládne aj v ubytovacej časti. Už len samotné mená izieb ako sedmokráska, divozel, púpava či šalvia napovedajú, že sa máte na čo tešiť.

Predstavujeme vám unikátny podnik Burina v Liptovskom Mikuláši

Prevádzku nájdete na tejto adrese:

Naše zhodnotenie

Tip na tento zaujímavý podnik sme dostali od kolegov z Informačného centra mesta Liptovský Mikuláš. Podobné zariadenie nie je teda vôbec jednoduché na Slovensku nájsť, preto sa veľmi tešíme, že sme sa o ňom dozvedeli a mohli si jedlo aj vyskúšať. Najedli sme sa výborne. Táto netradičná reštaurácia si zaslúži byť zviditeľnená aj v našom projekte #ObjavUdržateľnéSlovensko. Ak sa teda vyberiete na Liptov či už pracovne, alebo na dovolenku, zastavte sa určite aj v reštaurácii Burina v Liptovskom Mikuláši.

Bližšie informácie o možnostiach trávenia voľného času v Liptovskom Mikuláši vám ochotne poskytnú v miestnom informačnom centre  alebo na www.mikulas.travel

Projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko sa rozvíja pod záštitou Ministerstva životného prostredia SR

 

Rastislav Hudechttps://aices.sk/
Ing. Rastislav Hudec, člen správnej rady AiCES Asociácia informačných centier Slovenska je záujmové občianske združenie, ktoré zastrešuje v súčasnosti viac ako 55 turistických informačných centier na Slovensku.

- REKLAMNÁ PLOCHA -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- REKLAMNÁ PLOCHA -

Odporúčané články

Poďte s nami za sysľami. Predstavujeme vám náučný chodník v okolí...

Sysliu lúku pod Muránskym hradom poznajú viacerí, no vedeli ste o náučnom chodníku v Tisovci s názvom Poďte s nami za sysľami? Náučný chodník Poďte...

Mohlo by zaujať

- REKLAMNÁ PLOCHA -

Podobné články

- REKLAMNÁ PLOCHA -