Vyhľadať
Generic filters
Filtrovať podľa Typu
Články
Stránky
Filter by Kategórie
Aktuality AiCES
Ekoturistika
Gastro & Ubytovanie
Kultúra
Meet the Locals
ObjavUdržateľnéSlovensko
Odporúčame
Projekty
Regionálne špeciality
Remeslo
ProjektyProjekt #ObjavUdržateľnéSlovensko získal záštitu ministra

Projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko získal záštitu ministra

Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky prevzalo záštitu nad projektom #ObjavUdržateľnéSlovensko

Spoločný česko-slovenský projekt #ObjavUdržateľnéSlovensko sa po novom bude rozvíjať pod záštitou Ministerstva životného prostredia SR. Len pred nedávnom sme obdržali list, v ktorom bola naša žiadosť o záštitu pod projektom pozitívne akceptovaná. V budúcnosti sa bude už pri nových článkoch zobrazovať aj logo ministerstva ako istá forma podpory projektu #ObjavUdržateľnéSlovensko.

Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky

Udržateľný turizmus je v súlade s politikou ministerstva

Ako vyplýva z listu,  udržateľný turizmus v prírodných lokalitách Slovenska je v súlade s environmentálnou politikou Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky. Ministerstvo preto rado podporí projekty, ktoré napomáhajú jeho rozvoju. Iniciatíva, ktorá mapuje a prepája udržateľné turistické aktivity a miesta na celom Slovensku a dáva ich do povedomia širokej verejnosti pána ministra Budaja veľmi zaujala. Na základe toho sa rozhodol záštitu nám udeliť.

Celý kolektív AiCES spolu s českým partnerom projektu, spoločnosťou Ekotema táto skutočnosť mimoriadne teší a zaväzuje k ešte kvalitnejšej práci s touto iniciatívou. Veríme, že naša vzájomná spolupráca udržateľnému cestovnému ruchu na Slovensku pomôže rásť.

Celé vyjadrenie pána ministra Budaja k udeleniu záštity nájdete tu  Záštita ministra

Rastislav Hudechttps://aices.sk/
Ing. Rastislav Hudec, člen správnej rady AiCES Asociácia informačných centier Slovenska je záujmové občianske združenie, ktoré zastrešuje v súčasnosti viac ako 55 turistických informačných centier na Slovensku.

- REKLAMNÁ PLOCHA -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- REKLAMNÁ PLOCHA -

Odporúčané články

Neobjavené okolie Tatier? Prezrite si TOP 5 turistických trás v okolí...

V našom ďalšom článku vám predstavíme zaujímavý tip od kolegov z Mestskej informačnej kancelárie Poprad (MIK Poprad). Ako iste viete, región Vysokých Tatier patrí medzi najnavštevovanejšie na...

Mohlo by zaujať

- REKLAMNÁ PLOCHA -

Podobné články

- REKLAMNÁ PLOCHA -